سوالات متداول

پندار فیلم

پندار فیلم در حوزه تولیدات رسانه ایی و نشر محتوای ویدیویی، صوتی، گرافیکی،متنی و عکس فعالیت مینماید.

پندار فیلم قریب ۶ سال است که فعالیت خود را شروع کرده و در مقطعی با وقفه روبرو شد که این وقفه برای ارتقای طرفیت و ایجاد زیرساخت کاری بوده است.

پندار فیلم برای مشتریانش امتیازات منحصربفرد و خاصی دارد . بطور خلاصه بدلیل اعتقاد راسخ اعضای گروه و پایبندی آنان وظایف موحوله و پروژه های سفارشی را با نهایت دقت و صداقت انجام میدهد. و به پشتوانه سالها تجربه و ایجاد فضای صمیمی کاری و اعتقاد به کار گروهی، به لحاظ سرعت در سریع زمان ممکن و از نظر برآورد مالی، مقرون بصرفه ترین قیمت پروژه را تحویل سفارش دهنده میدهد. اعضای گروه فیلمسازان پندار برای پرهیز از اصلاح فایل نهایی، تمام سعی خود را میکنند تا به زبان مشترک و خواست مشتری اهمیت داده و تا حصول رضایت  مشتریان از هر گونه درخواست منطقی فروگذار نکنند. پندار فیلم(پروه فیلمسازان پندار) به تنها سرمایه ای که اتکا دارد اعتماد و رضایت مشتریانش است.

مهمترین دلیل و انگیزه برای ایجاد چنین گروهی ابتدا ایجاد ظرفیت بالا و همافزایی با کار گروهی و تیمی بوده و دیگر اینکه وجود مشکلات عدیده در صنف تولید محتوای ویدیویی و نقص در وجود اتحاد کاری و شفافیت در روابط حرفه ایی این صنف بوده که ما را برای اصلاح امور و ایجاد محیط سالم کاری، آن هم با یک باور مشترک (تحت عنوان منشور اخلاق حرفه ایی) مصمم کرده است.

کلیه افرادی که به صورت حرفه ایی در حوزه تولید محتوا ، مثل تهیه کنندگی، کارگردانی، تدوین، آهنگسازی، صدابرداری، نورپردازی، عکاسی، مجری گری، انیمشن سازی، گرافیک موشن، طراحی، نویسندگی، بازیگری، و…فعالیت میکنند با مطالعه و پذیرش منشور اخلاق حرفه ایی میتوانند با ارسال رزومه و سوابق خود از طریق صفحه تماس با ما و بررسی آن در صورت موافقت به عضویت این گروه در بیایند.

ما در گروه فیلمسازان پندار(پندار فیلم) سه نوع عضو داریم: ۱- عضو رسمی ۲- عضو ناظر ۳- عضو افتخاری

خیر بدلیل وجود زیرساخت های مناسب ارتباطی خصوصا بستر فضای مجازی هیچ تفاوتی ندارد که اعضا در چه نقطه ایی ساکن باشند.

خیر، ما هم سفارش قبول میکنیم. و هم با توجه به اینکه پروژه ها مدت دار و فواصل تولید هر پروژه متفاوت است پروژه طراحی میکنیم و با ظرفیت خالی از لحاظ زمانی با مشارکت اعضا اقدام به ایده پردازی و طراحی پروژه میکنیم. برای رسانه ملی ، رسانه های فضای مجازی و نیز تولید برای رسانه اختصاصی گروه پندار فیلم نیز هستیم.

  • عضو رسمی دارای حقوقی است از جمله:

۱-دارای صفحه اختصاصی معرفی ، رزومه، آلبوم تصاویر، ایمیل اختصاصی،

۲-اولیت مشارکت درانجام پروژه

۳- پشتیبانی و حمایت برای تقویت برند سازی شخصی(پرسونال برندینگ)

۴- امتیازاتی مثل تخفیف های گروهی که از سازمان ها، شرکت ها ، نهادها ، و براساس تفاهمنامه های همکاری، صورت میگیرد.

۵- حق رای

۶- تاییدیه های لازم

و بسیاری از امتیاز های دیگر

  •  عضو افتخاری و عضو ناظر مورد ۴ را شامل شده  و در مورد ۲ در اولیت دوم قرار میکیرد.
  • عضو افتخاری تمامی موارد را شامل میشود به جز موارد ۴ و ۵

با توجه به اینکه بیشتر امور گروه بصورت مشارکتی و از توان اعضا استفاده میشود صرفا هزینه ناچیزی برای نگهداری زیرساخت ارتباطی بصورت سالانه دریافت میشود.

بله میتوانید. منتها از امتیازات عضویت نمیتوانید استفاده کنید .و نمیتوانید از طریق ما به برند و بازار کار خود توسعه بدهید. برای اینکار اطلاعات و تخصص خود را از طریق فرم تماس ارسال کنید تا در صورت نیاز پس از بررسی از شما دعوت به همکاری شود.

ما از هرگونه همکاری در راستای بازاریابی و بازار سازی و نیز مشارکت در تولید استقبال میکنیم.وحق الزحمه بازاریابی را هم بصورت توافقی پرداخت میکنیم. چه از اعضا باشند چه از خارج اعضای گروه پندار فیلم.

خیر ملاک ما توانایی انجام کار بر اساس قواعد و استانداردهای کار حرفه ایست.

بله این امکان وجود دارد. برای افرادی به دنبال کسب تجربه و یا آموزش حین کار هستند میتوانند درخواست خود را از طریق فرمهای تماس ارسال کنند.