پندارفیلمپندار فیلمپندار فیلم

خدمات گروه فیلمسازان پندار

  فیلمسازی

  تولیدات ویدیویی یکی از مهمترین فعالیت های ماست . تیم با تجربه ما که قریب ۲۵ سال تجربه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی را در کارنامه دارد شما را قادر میسازد تا پیام  خود را به مخاطبین خود به نحو تاثیر گذار و اثر بخش برسانید.

   عکاسی حرفه ایی

   میتوانیم ادعا کنیم تیم عکاسی گروه فیلمسازان پندار از جمله حرفه ایی ترین عکاسان هستند که از تمامی ابزارها و لوازم حرفه ایی روز دنیا را در اختیار دارند. که با تجربه سالها عکاسی اندوخته ایی گرانبها برای بهره برداری صاحبان کسب و کار فراهم آورده است. ما قادریم تمامی نیازهای عکاسی شما را پوشش دهیم.

    آهنگسازی و ساخت پادکست

    آهنگسازی و ساخت موزیک برای تولیدات سینمایی و تلویزیونی،نماهنگ، همچنین برنامه سازی رادیویی و تولید پادکست برای شبکه های مجازی از جمله خدمات گروه پندار فیلم است که با تجربه ترین هنرمندان و متخصصان این حوزه مشغول به فعالیت و آماده همکاری هستند.

    فیلم نمونه تولیدات

    این فیلم  تنها بخشهای کوتاه از فیلمهای اصلی تولید شده توسط گروه پندار فیلم است که بصورت خلاصه تهیه و ادیت شده است. تا شما با گوشه ایی از توانمندیهای ما آشنا شوید.

    میزان بهره گیری از ظرفیت های موجود در حوزه خدمات پندار فیلم

    فیلمسازی
    عکاسی
    اهنگسازی و پادکست
    مشاوره
    آموزش
    تولید محتوا
    پوشش خبری

    خدمات دیگر

    • تولید محتوا

     با توجه به گسترش روزافزون کسب و کارها در فضای مجازی نیاز بیش از پیش به تولید محتوا، گروه پندار فیلم با بهره گیری از توان تخصصی و فنی بخش های دیگر خود وارد این حوزه از تولید محتوا در زیر بخشهای : محتوای ویدیویی، محتوای، صوتی، محتوای متنی، محتوای تصویری(عکس)و محتوای گرافیکی شده است. و برای همکاری اعلان امادگی مکنیم.

    • پوشش خبری

     گروه پندار فیلم با استفاده از رسانه های دیدیاری و شنیداری در حوزه رسانه ملی و رسانه های خبری مکتوب و مجازی کلیه اقدامات رسانه ایی را از تهیه خبر تا انعکاس آن برای رویدادها و فعالیتهای سازمانها و شرکتهای محترم بر اساس تعرفه مشخص بصورت برنامه ریزی شده با تعرفه منطقی انجام دهد.

    • مشاوره تخصصی

     اعضای با سابقه گروه پندار فیلم با پشتوانه سالها تجربه و تخصص آمادگی دارند در زمینه های مختلف به عنوان مشاور چه بصورت موردی و پروژه ایی و چه بصورت عقد قرارداد مشاوره در حوزه تبلیغات (صنعتی و انتخاباتی)، رسانه، و نیز به عنوان ناظر کیفی در حوزه خدمات این گروه وارد همکاری گردد.

    • آموزش

     بدلیل گسترش خدمات و پایداری ارتباط کاری و نیز توسعه همکاری گروه پندار فیلم همانطور که تا کنون به  آموزش رشته های هنری و تخصصی مربوط به رسانه اقدام کرده است. در حال حاضر نیز از این ظرفیت بهره برداری مناسب را برای همکاران و مشتریان خود بعمل می آورد. ما قادریم در تخصص های مختلف و موردی را با اعطای مدارک معتبر به عزیزان فراگیر آموزش دهیم.

    • خدمات به شرکت های همکار

     با توجه به گستردگی نیازها و خدمات گوناگون، و برای توسعه همکاری ها گروه فیلمسازان پندار آمادگی دارد در تمامی بخش ها در نهایت صداقت به تعامل و همکاری با دیگر شرکت ها و موسسات همکار برای به انجام رساندن سفارشات و یا پروژه مشترک اقدام نماید. و از همین جا دست همکاران را به گرمی میفشاریم.

    کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به گروه فیلمسازان پندار است.طراحی و اجرا شرکت نمایه پردازان پندار-09910344348