آثار ویدیویی

تولیدات ویدیویی یکی از مهمترین فعالیت های ماست . تیم با تجربه ما که قریب ۲۵ سال تجربه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی را در کارنامه دارد شما را قادر میسازد تا پیام  خود را به مخاطبین خود به نحو تاثیر گذار و اثر بخش برسانید.

تولیدات داستانی

تولیدات فیلم داستانی خود به چند دسته تقسیم میشود. از قبیل فیلم کوتاه، فیلم بلند، سریال و مجوعه میباشد.

مستند سازی

مستندسازی صنعتی، مستند سازی گزارش عملکرد، مستند بیو گرافی یا پرتره ، مستند طبیعت و … از جمله تولیداتی است که سالیان متمادی تیم مستند سازان پندار در حال انجام آن هستند.

ساخت تیزر تبلیغاتی 

بدلیل تجربیات غنی گروه فیلمسازان پندار در عرصه تیزر سازی و تبلیغات تلویزیونی، این گروه قادر است قویترین تیزرها را با اراده سناریو های خلاقانه و بدیع برای مشتریان مان تولید و پخش نماییم. ما میتوانیم تیزرهای شما را هم در شبکه های رسمی صدا و سیما و هم در فضای مجازی مدیریت و پخش نماییم.

ساخت نماهنگ و ویدیو کلیپ 

از دیگر تولیدات گروه فیلمسازان پندار ساخت و تولید نماهنگ بر اساس سناریوی مرتبط با مضامین شعر و کلام خواننده و نیز سبک موسیقی برای سفارش دهنده خصوصا خوانندگان میباشد. استفاده از قابلیت های گراقیک موشن و تروکاژهای کامپیوتری همچنین ابزارهای پیشرفته تولید فیلم ما را قادر میسازد تولیدات فاخر و به روزی داشته باشیم.

تولیدات دوبعدی(۲D)

تولید انیمیشن دو بعدی و گرافیک موشن بخصوص برای فضای مجازی یکی از بیشترین ظرفیت های تولید گروه فیلمسازان پندار را تشکیل میدهد.

ما قادریم در کوتاه ترین زمان بهترین سبک و شیوه کاری را انتخاب و آثار تاثیر گذاری طبق سفارش تحویل شما دهیم.

انیمیشن سه بعدی (۳D)

انیمیشن سه بعدی برای هر نوع سفارشی با کوالیته های مختلف در توان این مجموعه بوده و بسته به نوع سفارش دارای ویژگی ها و سبک های مختلفی است که در مذاکرات به توافق خواهیم رسید.