آثار ویدیویی

تولیدات ویدیویی یکی از مهمترین فعالیت های ماست . تیم با تجربه ما که قریب ۲۵ سال تجربه همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی را در کارنامه دارد شما را قادر میسازد تا پیام  خود را به مخاطبین خود به نحو تاثیر گذار و اثر بخش برسانید.

تولیدات داستانی

تولیدات فیلم داستانی خود به چند دسته تقسیم میشود. از قبیل فیلم کوتاه، فیلم بلند، سریال و مجوعه میباشد که شما میتوانید بخشی از این تولیدات را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

 

مستند سازی

مستندسازی صنعتی، مستند سازی گزارش عملکرد، مستند بیو گرافی یا پرتره ، مستند طبیعت و … از جمله تولیداتی است که سالیان متمادی تیم مستند سازان پندار در حال انجام آن هستند. گونه های مختلف آنرا میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.

ساخت تیزر تبلیغاتی 

بدلیل تجربیات غنی گروه فیلمسازان پندار در عرصه تیزر سازی و تبلیغات تلویزیونی، این گروه قادر است قویترین تیزرها را با اراده سناریو های خلاقانه و بدیع برای مشتریان مان تولید و پخش نماییم. ما میتوانیم تیزرهای شما را هم در شبکه های رسمی صدا وسیما و هم در فضای مجازی مدیریت و پخش نماییم.

نمونه های از برخی تولیدات ما را در اینجا ملاحظه میکنید.

ساخت نماهنگ و ویدیو کلیپ 

از دیگر تولیدات گروه فیلمسازان پندار ساخت و تولید نماهنگ بر اساس سناریوی مرتبط با مضامین شعر و کلام خواننده و نیز سبک موسیقی برای سفارش دهنده خصوصا خوانندگان میباشد. استفاده از قابلیت های گراقیک موشن و تروکاژهای کامپیوتری همچنین ابزارهای پیشرفته تولید فیلم ما را قادر میسازد تولیدات فاخر و به روزی داشته باشیم.

تولیدات دوبعدی(۲D)

تولید انیمیشن دو بعدی و گرافیک موشن بخصوص برای فضای مجازی یکی از بیشترین ظرفیت های تولید گروه فیلمسازان پندار را تشکیل میدهد.

ما قادریم در کوتاه ترین زمان بهترین سبک و شیوه کاری را انتخاب و آثار تاثیر گذاری طبق سفارش تحویل شما دهیم.

انیمیشن سه بعدی (۳D)

انیمیشن سه بعدی برای هر نوع سفارشی با کوالیته های مختلف در توان این مجموعه بوده و بسته به نوع سفارش دارای ویژگی ها و سبک های مختلفی است که در مذاکرات به توافق خواهیم رسید.